akubiliunas.lt - gyvenimo portalas Tau!

Portalas norintiems tapti lyderiais

Mano blogas

Santykiu tarp vyro ir moters lygiai

Posted by Arnoldas Kubiliūnas on April 11, 2012 at 5:00 AMSantykių tarp vyro ir moters lygiai

 

Santykiai tarp vyrų ir moterų būna trijų lygių. O dabar papasakosiu plačiau apie juos.

 

Pirmasis – tu duodi, ji gauna. Kiekvienos moters poreikiai skirtingi, vienai reikia tik materialių gerybių, kitai šiek tiek daugiau. Santykiai tęsiasi tol, kol tu duodi ir ji jaučiasi, kad gauna. Kai tik ji nustoja gauti, menkiausias akmenėlis į tavo daržą sugriaus jūsų santykius. Yra tikimybė, kad tau vėl pradėjus duoti sugrįš ir santykiai.


Antrasis – tu duodi tiek, nesitikėdamas nieko gauti atgal, bet moteris nenori nieko duoti atgal. Tokie santykiai tęsiasi tol, kol pirmasis susipranta išnaudojamas ir išeina pas kitą.

 

Trečiasis – tai yra aukščiosio lygio santykiai, kada abi pusės duoda neskaičiuodamos kiek ir nesitikėdamos jokios grąžos. Tiesiog daro visą tai nuoširdžiai, palaiko ir padeda vienas kitam savo keliuose ir kryptyse.

 

Pirmojo lygio santykių mūsų visuomenėje yra labai daug 80%. Antrojo lygio - ~17%, o trečiojo ~3%. Galvojate iš kur tokie rezultatai? O dabar apmąstykite ir paklauskite savęs, kiek jūsų rate žmonių, kurie kartu gyvena, myli vienas kitą daugiau negu 30metų? Tai ir bus trečiojo lygio santykiai. O kiek tokių, kurie gyvena 5-10 metų, išoriškai atrodo nuostabi šeima, bet susipažinus ar pabendravus giliau ir artimiau supranti, kad tai tik išorinis paveikslėlis? Tai bus antrojo lygio santykiai. O kiek tokių, kur moterys ir vyrai turi antrąją pusę, bet yra nelaimingi, nuolat ginčijasi ir pykstasi tarpusavyje, pramogauja atskirai, viena klubuose, kitas bare su draugais ir t.t., o galiausiai pasuka skirtingais keliais? Tai bus pirmojo lygio santykiai.

 

O aš savo ruožtu linkiu jums turėti trečiojo lygio santykius. Kurti juos, puoselėti juos, duoti vienas kitam nesitikinti jokios gražos. Ieškoti tik tokios antros pusės, su kuria tai galėtų būti.

Categories: Seima (antra pusė ir vaikai, santykiai su jais), Asmeninis tobulėjimas (darbas su savimi)